نتایج جستجو برای عبارت :

فراموشی اخلاق و معنویت، نقطه اشتراک ت و روشنفکران

مثل اخلاق در انسان همانند مثل خون در رگ است
اخلاق وارسته و خُلق نکو دوستت افزاید و اخلاق بد دشمنت زاید
مکارم اخلاق زبان و بیان را کنترل می کند و بر قوای زبان فرمــــان
می دهد که هر آن چیز را نباید گفت و هر سخن را نباید شنفت
ادامه مطلب
تجربه نشان داده است  آنجا که دین از اخلاق جدا شده ، اخلاق خیلی عقب مانده است . هیچ یک از مکاتب اخلاقی غیر دینی در کار خود موفقیت نیافته اند . قدر مسلم این است که دین لا‌اقل به عنوان یک پشتوانه برای اخلاق بشر ضروری است . ... به هر نسبت که دین و ایمان ضعیف گردیده عملا دیده شده است که اخلاق بشر پائین آمده . اینست که برای ایمان،  لااقل به عنوان پشتوانه ای برای اخلاق -اگر نگوئیم تنها ضامن اجرای آن–  باید ارزش فوق العاده قایل باشیم .
مرتضی مطهری، تعلیم
بدترین وجه اشتراک من و بنی تمایل به خودکشی هست 
و همدیگرو عمیقا درک می کنیم 
وجه اشتراک دیگه ای که داریم اختلال add هست که دوتامون دچارش هستیم 
من دیر این بیماری رو متوجه شدم و از مخفی کاری خوشم نمیاد و به او هم گفتم, و بن هم گفت خب منم این مشکل رو دارم و حتی سراغ شیوه های درمانیش رفته بود.
وجه اشتراک دیگه ای  که داریم تمایل به تاریکی هست 
و حساس بودن به نور 

اخلاق رسانه به حوزه ارزش شناسی رسانه می پردازد؛ اینکه چه اموری در رسانه خوب است و چه اموری در رسانه خوب نیست؟
اخلاق رسانه (ارزش ها)، مبنای نظریه هنجاری رسانه ها (بایدها و نبایدها) قرار می گیرد.
بحث اخلاق رسانه در بسیاری از آثار غربی، ذیل فلسفه رسانه طرح شده است.

در فقه نظام رسانه و طراحی نظام رسانه دینی، طبعا استفاده از مباحث اخلاق رسانه (ارزش شناسی رسانه)، در کنار فقه رسانه (بایدها و نبایدهای رسانه) و فلسفه رسانه (هستی شناسی رسانه)،ضرورت دا
کافی است یک ساعت از وقت خود را صرف گردش در شبکه های اجتماعی کنید تا متوجه شوید عرصه عمومی فرهنگ ما پر شده است از افسانه هایی که انسان را تشویق می کنند تمام سرمایه ها و تلاش خود را صرف کسب پول و شهرت کند. افسانه هایی مانند این که " برای دست یافتن به هدف کافی است آن را تصور کنی"، " همه چیز فقط به خودت بستگی دارد"، "اگر تلاش کنی به هرچه میخواهی خواهی رسید" و هزار افسانه بی اساس دیگر.

و نکته مهم این است که این افسانه ها هدف را هم تعریف می کنند. هدف همیشه
وبلاگی دارم به نام کتابخانه اخلاق و تربیت با ده ها بازدید کننده در روز
مدرکی دارم بیشتر از خیلی ها دو لیسانس و سه فوق لیسانس
زندگی داشتم و دارم سرشار از یادگرفتن
اما از این همه دارایی، بهترین چیزی که به دست آوردم یک چیز است
هر چه بخواهی سوال دارم، سوال خوب
استادی داشتیم می گفت فرق مدرک ها در این است، دیپلم 50 سوال دارد، لیسانس 100 سوال، فوق 200 سوال و دکتری 400سوال
اما امروز می خواهم شروعی کنم با اشتراک مخاطبانم
برای یافتن پاسخی درخور به سوالاتم
سو
2628 - «اسدالله علم» معتمد «محمدرضا پهلوی» می‌نویسد: "روزنامه نیویورک‌تایمز شرحی نوشته بود که روشنفکران ایران خواستار تحولات عمیق و اساسی در اجتماع ایران هستند. شاهنشاه خندیدند و فرمودند «روشنفکر کدام گُهی است؟ اینها اشخاصی هستند که هزاران نوع عقده دارند. خود ما اسم روشنفکر بر آنها می‌گذاریم و آنها را عَلَم می‌کنیم، بعد از ما خرده‌گیری می‌کنند؟»"منبع: خاطرات علم، جلد۵، ص۳۱۳ (۳۰ مهر ۱۳۵۴)
دانلود فایل اصلی
لسفه اخلاق شاخه‌ای است از فلسفه که به استدلال درباره پرسش‌های بنیادین اخلاقیات می‌پردازد. درستی و نادرستی امور، شناخت امور خیر و شر، و باز شناسی فضایل، مسائل بنیادین اخلاق را تشکیل می‌دهند. پرسش از این مسائل بنیادین منجر به شکل‌گیری دو حوزه نظری می‌شود: فرا اخلاق و اخلاق هنجاری؛ فلسفه اخلاق این دو حوزه را شامل می‌شود.
فلسفه اخلاق یکی از رویکردهای علم اخلاق است و بدون در نظر گرفتن نقش و اهمیت آن و پیش کشیدن سؤالاتی که این حوزه از فل
می خواهم در این وبلاگ هر چه را که نمی دانیم با هم به اشتراک بگذاریم و بدانیم. و هر چه را می دانیم را برای کمک به سایرین به اشتراک بگذاریم تا بقیه هم بدانند. 

بنابراین این وبلاگ بر مبنای اشتراک گذاری اطلاعات بنیان نهاده شده است

ممنون که هستید
چگونه نحوه استفاده از AIRDROP

نحوه اشتراک گذاری با استفاده از Airdrop

چگونه عکس ها ، پرونده ها و موارد دیگر را بین دستگاه های Apple خود جابجا کنید.
اگر شما نیاز دارید که چیزی را سریع از یک دستگاه iOS یا MacOS به دستگاه دیگر ارسال کنید ، احتمالاً AirDrop بهترین گزینه خواهد بود. از بلوتوث برای ایجاد ارتباط نقطه به نقطه با دستگاه دیگر استفاده می کند.
ادامه مطلب

توضیحات فایل:
دانلود پاورپوینت اخلاق اداری
کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت با موضوع اخلاق اداری می باشد که در ۹۹ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است.در صورت تمایل می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمایید.
مروری برمطالب دوره:
مقدمه
معانی ومفاهیم اخلاق
انواع اخلاق
علم اخلاق و فلسفه اخلاق
رابطه اخلاق باسایرعلوم
فضایل و رذایل اخلاقی
رابطه اخلاق فردی ،خانوادگی،اداری واجتماعی
اخلاق کارگزاران
منشور اخل
در این آموزش از اف تی سنتر قصد معرفی افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه‌های اجتماعی را داریم که با استفاده از این افزونه قادر به ساخت دکمه اشتراک گذاری مطالب در وردپرس خواهید بود و میتوانید امکان اشتراک گذاری نوشته‌های سایت را به راحتی برای بازدیدکنندگان سایتتان فراهم کنید. پس اگر شما هم به دنبال راهی مناسب برای نمایش دکمه اشتراک گذاری در نوشته وردپرس هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
ادامه مطلب

بیش از بیست سال از سخنان خانم نیلوفر گوله، جامعه شناس ترک تبار می گذرد که در مقایسه ای میان روشنفکران ایران و ترکیه، از فقدان گفتگو میان روشنفکران ایران با یکدیگر ابراز شگفتی کرده بود! به باور گوله در ایران بر خلاف ترکیه، روشنفکران بجای گفتگو با یکدیگر، بیشتر با هواداران شان مونولوگ دارند! شاید آخرین خاطره گفتگوی روشنفکران در ایران به مباحثات میان دکتر سروش و مخالفان فکری او در مجلات کیهان فرهنگی و سپس کیان باز می گردد. در این مناظره های
نام کتاب: #سمفونی_مردگان | نویسنده: #عباس_معروفی | #انتشارات_ققنوس | ۳۵۰ صفحه.رمان در بی زمانی می گذرد، ساعت ها همه خواب، آدم ها همه بیدار.کتاب شش راوی دارد: سوجی، آیدا، اورهان، صاحب کارگاه چوب بری، یک نماینده از قشر مذهبی و یک نماینده از قشر روشنفکران..آیدین و خواهرش آیدا از سنت بیزار هستند و همین موجبات طرد آن ها از سمت و سوی پدرشان را فراهم ساخته. در نقطه ی مقابل، اورهان که کوچکتر از آیدین و آیدا است، به سبب علاقه ی بی حد به سنت، مورد تاییو همیش
چنان که از آیات قرآن و سیره معصومان علیهم السلام به روشنی دریافت می شود، تهذیب نفس و تربیت صحیح فرد و جامعه از اساسی ترین اهداف بعثت پیامبران به ویژه پیامبر عظیم الشأن اسلام بوده است. بنابراین اخلاق اسلامی همه ابعاد زندگی انسان، اعم از مادی و معنوی، فردی و اجتماعی را در بر می گیرد.  اما راههای تربیتی در اخلاق اسلامی عبارتند از: 1.ذکر 2. توبه 3. خدمت به بندگان خدا 4. دوری از محرمات 5. قناعت 6. تواضع 7. محبت 8. شکر 9. دعا 10. پاک سازی از رذایل اخلاقی و ...
بیش از بیست سال از سخنان خانم نیلوفر گوله، جامعه شناس ترک تبار می گذرد که در مقایسه ای میان روشنفکران ایران و ترکیه، از فقدان گفتگو میان روشنفکران ایران با یکدیگر ابراز شگفتی کرده بود! به باور گوله در ایران بر خلاف ترکیه، روشنفکران بجای گفتگو با یکدیگر، بیشتر با هواداران شان مونولوگ دارند! شاید آخرین خاطره گفتگوی روشنفکران در ایران به مباحثات میان دکتر سروش و مخالفان فکری او در مجلات کیهان فرهنگی و سپس کیان باز می گردد. در این مناظره های مک
در جنبش مشروطیت، سه نیروی اجتماعی به هم پیوستند و سپس در مقابل هم ایستادند و دوباره در آستانۀ انقلاب اسلامی دست دوستی به یک‌دیگر دادند: بازار، روحانیان، روشنفکران.همه چیز با اعتراض بازار به تعرفه‌های گمرک آغاز شد. عین‌الدوله، صدراعظم مظفرالدین شاه، نوز بلژیکی را مأمور سامان‌دهی به گمرک ایران کرده بود. سیاست‌های گمرکی نوز، بازار را خوش نیامد. روحانیان نیز با دو انگیزه به بازاریان پیوستند: نخست اینکه پس از دوران ناصری، دولت در ایران، ضع
نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )تعداد اسلاید : 56 اسلاید قسمتی از متن powerpoint (..ppt) :  

اخلاق حرفه ایروز به روز اعتقاد سازمانها در این مورد راسخ تر میشود که ترویج اصول اخلاقی و تقویت فرهنگ معنوی موجب ایجاد مزیت های راهبردی خواهد شد.فرد.آر.دیویداخلاق سازمانی موضوع کهن ، مسئله تازهفقط با قوانین و مقررات نمیتوان سازمان و بنگاه را اداره کرد.اداره بهتر سازمانها مستلزم قرار گرفتن اخلاق در کنار قانون دارد.خود کنترلی جایگزین دیگ

نقطه یا نقطه فضایی در هندسه، توپولوژی و دیگر شاخه‌های ریاضیات، مفهومی است مجرد برای بیان موقعیتی دقیق در مکان. به بیانی ساده‌تر، نقطه وجود خارجی ندارد و تنها یک مفهوم است. نقطه‌ها در هندسه بدون بُعد هستند، پس هیچ‌یک از پارامترهای اندازه‌گیری بُعد همچون طول، مساحت و حجم را ندارند.

⁦✍️⁩ دین من انسانیت!
احتمالا این حرف یا این که مهم اینه که انسان باشیم رو زیاد شنیدین؛حالا این جملات رو بیشتر باز میکنیم.
انسانیت تعریف مشخصی نداره هر کی یه تعریف از انسانیت داره مثلا بعضی ها همجنسگرایی رو عین انسانیت میدونن و بعضی اون رو خلاف ارزش های انسانی! و از این دست تناقض ها زیاده.
هدف انسان از زندگی چیه؟خوردن و چریدن و خوابیدن؟پس ما چه تفاوتی با حیوانات داریم؟ دین به انسانیت هدف میده؛خدا همون ابتدای خلقت مسیر رو برای انسان مشخص کرد
تا جایی که من میدونم قانون کلی اینه که هدف، وسیله رو توجیه نمیکنه..
اخلاق یکی از اساسی‌ترین پایه‌های دینه و این‌که "فلان کار شرعی بود ولی اخلاقی نبود" اصلاً در قاموس دین جایی نداره!
دین‌دار باشیم نه فقط فقه‌مدار!
مراقب خودمون باشیم.
بد دنیایی شده..

+دین متشکل از سه پایه است: اعتقادات(همین توحید و معاد و نبوت)+فقه(همین احکام و باید و نبایدها)+اخلاااااق.
اخلاق رو از دین جدا نکنیم.
لطفاً.

+عنوان: خداوندا اخلاق عالی را به من عنایت کن.(صحیفه سجادیه،
منطق فهم حدیث (در باب دینشناسى و نقد احادیث ضعیف و راه رفع تناقض بین احادیث)الحکم الزاهره و تحف العقول و میزان الحکمه و غرر الحکم و نهج الفصاحه (در باب احادیث موضوعى)اخلاق نظرى و معراج السعاده و حلیة المتقین (در علم اخلاق و آداب
ارسال مخاطب در تلگرام
آموزش اشتراک گذاری یا ارسال مخاطب تلگرام برای سایر کاربران
تلگرام از قابلیت های فراوانی برخوردار است و یکی از این قابلیت ها ارسال شماره تماس های ذخیره شده در گوشی به صورت مستقیم و بدون نیاز به کپی کردن به دیگران میباشد به طور مثال ، اگر قصد دارید اطلاعات تماس یکی از دوستانتان را به دوست دیگر خود ارسال کنید ، اگر هر دوی آن ها اکانت تلگرام فعال داشته باشند، می توانید توسط تلگرام ، این کار را انجام دهید .
این نکته را باید د
توضیحات فایل
دانلود اخلاق حرفه ای فرامرز قراملکی pdf
دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل بخشی از کتاب اخلاق حرفه ای نویسنده: احد فرامرز قراملکی سال انتشار ۱۳۹۷ درس اخلاق حرفه‌ای در تعلیم و تربیت با کد درس ۱۲۱۱۶۴۰ رشته علوم تربیتی می باشد که با فرمت pdf تهیه و تدوین گردیده است که پس از پرداخت انلاین می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.
درباره کتاب اخلاق حرفه ای فرامرز قراملکی :
اخلاق حرفه ای عنوان کتابی است از اح
ما در جامعه‌ای سلسله مراتبی زندگی میکنیم و در چنین جامعه‌ای افراد در موقعیت برابر نیستند یعنی یکی در موقعیت بالاتر است و حرف میزند و دیگران گوش میکنند ودر نتیجه گفت‌وگویی صورت نمیگیرد. البته در همه جا پرسش و پاسخ هست، اما این پرسش و پاسخ نه برای به چالش کشیدن و طرح بحث جدید بلکه برای تصریح بحث و روشن شدن نقاط ابهام است.

ما نخبگان اعم از روشنفکران و دانشگاهیان و عالمان دینی چنان درگیر بحث‌های خودمان میشویم که جامعه را فراموش میکنیم. برای
همه ما عبارت «اخلاق کاری» را بسیار شنیده ­ایم. این عبارت به عنوان یک خصیصه مهم در تبلیغات استخدامی به شمار می ­رود. از شرایطی که هر فرد باید دارا باشد. حتی وقتی که فرد عضوی از شرکت
یا سازمان می­ شود همیشه در مورد اینکه همه­ ی کارکنان باید اخلاق کاری بیدار و قوی داشته باشند تا سازمان به اهداف خود برسد، خواهد شنید.
اما واقعا اخلاق کاری چیست؟یک ویژگی فردی است؟یا یک معیار رفتاری که تک تک افراد برای دستیابی به اهداف سازمان باید داشته باشند؟

ادامه
دخترانی که عکس‌های شخصی خود را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک نمی‌گذارند، بهتر است آن‌هارا به عنوان استوری "Close Friends" نیز به اشتراک نگذارند. "Close Friends"جایی است که کاربرها می‌توانند افراد کمی را برای مشاهده عکس‌های خود انتخاب کنند. انجام این کار بی‌خطر نیست. به عنوان مثال، دختری در لیست "Close Friends"ِ کسی، ممکن است آن استوری را در حالی که دیگری‌ای در کنار او باشد مشاهده کند. بنابراین، بعید نیست بغل‌دستی‌اش ناخوداگاه نگاهش بیفتد. یا مثلا برخی
سلام...
صورت زشت نفرت انگیز است و صورت زیبا دل ربا است.
 این اشتیاق و نفرت، نوعی اعلام موضع درونی نسبت به آن زشتی و زیبایی است.
کوشش انسان هماره در بند این کشش دوسویه است. به همین ترتیب ما در باره زشتی و زیبایی «اعمال» یا «احوال» آدمیان نیز قضاوتی روانی و موضعی درونی داریم. با این قضاوت درباره ی صورت و ظاهر انسان ها به راحتی به دست می آید اما چیزی که مشکل است فهمیدن باطن انسان است.    دانش اخلاق بحث از زشتی و زیبایی روح و رویه بشر است و به خواهش ها
پاورپوینت اخلاق در حرفه های پزشکی - 43 اسلاید
پاورپوینت اخلاق در حرفه های پزشکی  پاورپوینت اخلاق در حرفه های پزشکی  پاورپوینت اخلاق در حرفه های پزشکی  پاورپوینت اخلاق در حرفه های پزشکی  پاورپوینت اخلاق در حرفه های پزشکی  nاخلاق پزشکی nقوانین اخلاق پزشکی باستان بصورت سوگند نامه ها اظهار شده اند. nسوگند نامه بقراط بنیاد اصلی اخلاق پزشکی غربی nتوجه خاص به پزشکی واخلاق پزشکی در منابع فرهنگ اسلامی nارتباط سیستمهای اخلاق پزشکی گوناگون با سنتها
{اخلاق مهدوی - شماره 2}

نفس همانند یک شریک برای ماست. پس باید برای کارهایی که انجام میدهیم، به صورت روزانه حساب و کتاب داشته باشیم. درست مثل یک کاسب که هر روز این کار را میکند و اگر این حسابرسی روزانه انجام نشود، ممکن است به مشکل برخورد کند.
کسی که خود را منتظر میداند باید از عملکرد روزانه خود ارزیابی دقیقی داشته باشد، تا نقطه ضعف های خود را بشناسد و آنها را به موقع اصلاح کند. باید بدانیم که ظهور امام زمان، امری ناگهانی است. پس باید برای آن آماد
:بزرگی گوید؛
گذشته هایت را ببخش زیرا که آنها همچون کفشهای کودکیت نه تنها برایت کوچکند بلکه تو را از برداشتن گامهای بلند باز می دارند.لذاهم چنانکه زکات بدن روزه است،زکات روزه هم اخلاق خوش است و اخلاق خوش زمینه ای برای بخشش هاست. اخلاق بد همه را فراری می دهد. رمضان فرصت بخشش هاست
.التماس دعا
اول به خودم و بعد به بقیه پیشنهاد میکنم خیلی وقتا خوش اخلاق نباشید ! چون همیشه یه سری آدم اعصاب خرد کن و سو استفاده گر اطرافمون هست که هدفشون چیزی جز تخریب ما و استفاده به عنوان نردبون برای رسیدن به هدفاشون نیست !
از نظر من این قضیه استثنائش فقط پدر و مادرن ! نه دوست ، نه برادر ، نه خواهر و نه هیچ کس دیگه ...
به فکر خومون باشیم تا خفمون نکنن .
پ.ن : خوش اخلاقی اشتباه محضه .
بعد این همه بدو بدو اومدم نقطه شروع...
تازه باید شروع کنم...یه شروع قوی...باید ثابت کنم که اگه منم مث شما ها بودم چه کارها که نمیکردم!
یکم دردش زیاده که تو این سن برسی به نقطه شروع بقیه، ولی خب اینم یه جوریشه...حتما برای من یه پلن دیگه داشته.

+خدایا شکرت...شکر
اتوبار و باربری شهرک محلاتی با بهترین کیفیت فوم و کارتون چند لایه ساکهای مخصوص بسته بندی کارگر خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با بهترین کامیون های مسقف وپتودا و بزرگ شبانه روزی در تمام نقاط کشور به ما بسپارید کارگران ورزیده ومجرب و خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل 
ماشین بزرگ خاور نیسان وانت کار گران با اخلاق و خوش اخلاق 
✅نکته طلایی دوم: انتخاب همسر خوش اخلاق و خردمند
⬅️از آنجا که پدر و مادر خوش اخلاق و خردمند، در تکوین شخصیت کودک، موثر هستند، در اسلام سفارش شده است که همسر خوش اخلاق و عاقل انتخاب کنید.حسین بن بشار می‌گوید به امام رضا علیه‌السلام نامه نوشتم و سؤال کردم: آیا به مرد بد اخلاقى که به خواستگارى دختر من آمده پاسخ مثبت بدهم؟حضرت فرمودند: اگر بد اخلاق است، دخترت را به ازدواج او در نیاور: «لَا تُزَوِّجْهُ إِنْ کَانَ سَیِّئَ الْخُلُقِ» (الکافی، ج5،
اخلاقی» است: مسئولیت مدنی، خواه در چهره عمومی خود که بر مبنای تقصیر استوار است، یا در صورت‌های خاص و استثنایی خود که محض و مطلق است، ریشه در قواعد اخلاق مدنی و اجتماعی دارد و به مرزهایی که این اخلاق معین می‌کند محدود می‌گردد. یکی از این مرزها، محدود شدن مسئولیت به نتایج منتظر…
ادامه مطلب
چیزی که ذهن مرا به خود مشغول کرده بود و باعث شد آیین ادیان غیر ابراهیمی را بررسی کنم پیدا کردن نقطه اشتراک همه ادیان بود و با بررسی اهداف بودا و آیین تبت به نتایج جالبی رسیدم، همان اشتراک ادیان
در عرفان و سیر و سلوک عرفایی نیز همان موضوعات مطرح است
بوداسف bodasef کسی است که شوق رسیدن به روشن شدگی را در خود پدید آورده است. عبارت معروفی در این آیین هست که می گوید:
پدید آوردن شوق، یعنی در آرزوی روشن شدگی کامل بودن، برای خیر و بهروزی دیگران.
نتیجه تمام
اتوبار و باربری شهرک محلاتی با بهترین کیفیت فوم و کارتون چند لایه ساکهای مخصوص بسته بندی کارگر خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با بهترین کامیون های مسقف وپتودا و بزرگ شبانه روزی در تمام نقاط کشور به ما بسپارید کارگران ورزیده ومجرب و خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل 
ماشین بزرگ خاور نیسان وانت کار گران با اخلاق و خوش اخلاق 
ارسال مخاطب در تلگرام
آموزش share یا  سند کردن کانتکت telegram برای سایر یوزرها
تلگرام از قابلیت های فراوانی برخوردار است و یکی از این قابلیت ها ارسال شماره تماس های ذخیره شده در گوشی به صورت مستقیم و بدون نیاز به کپی کردن به دیگران میباشد به طور مثال ، اگر نیت دارید مشخصات تماس یکی از فرندهای خود را  را به دوست دیگر خود ارسال کنید ، اگر هر کدوم از اون ها آن ها صفحه تلگرام اکتیو داشته باشند، می تونید توسط تلگرام ، این کار را انجام دهید .
این نکته را
سلام...
صورت زشت نفرت انگیز است و صورت زیبا دل ربا است.
 این اشتیاق و نفرت، نوعی اعلام موضع درونی نسبت به آن زشتی و زیبایی است.
کوشش انسان همواره در بند این کشش دوسویه است....به همین ترتیب ما در باره زشتی و زیبایی «اعمال» یا «احوال» آدمیان نیز قضاوتی روانی، و موضعی درونی داریم.قضاوت درباره ی صورت و ظاهر انسان ها به راحتی به دست می آید اما چیزی که مشکل است فهمیدن باطن انسان است...دانش اخلاق، بحث از زشتی و زیبایی روح و رویه ی بشر است و به خواهش ها و ا
.
"... بزرگترین نقص در بینش انسان اینست که همیشه فقط یک روی سکه را می‌تواند ببیند... یکی از نوسانهای فکری میان دو رویه از یک حقیقت گرایش یک بعدی به وحدت یا تنوع است: تکیه بر وحدت به دیکته شدن عقاید و ارزشها و هدفها و حتی احساسها بر انسانها، یعنی دیکتاتوری می‌انجامیده است و در فرار از این دیکتاتوری  که تکیه گاههایی چون حقیقت الهی ، واقعیت علمی و اصالت ملی را بهانه میکرده،  آزادی که ارزشی نسبی است، ارزش مطلق می‌شده (و این یک اصل رایج دیالکتیکی در
اخلاق
یک ضرورت و لازمه جامعه سالم است و به علت کارکردها و پیامدهای مثبت فردی،
سازمانی و اجتماعی آن است که همواره توجه دانشمندان، مربیان و مدیران
سازمان‏‌ها را برانگیخته است تا برای حفظ و ارتقای سطح آن کوشش نمایند.لذا
برای سنجش این فرضیه با استفاده از روش پیمایشی به بررسی و مطالعه رابطه
بین اخلاق مدیریتی و تعهد سازمانی کارکنان اداره کل امور مالیاتی استان
همدان پرداخته شده است.از این‌رو، کوشیده‌اند به تحقیقات درباره اخلاق
حرفه‌ای جا
پاورپوینت اخلاق حرفه ای - 55 اسلاید

پاورپوینت اخلاق حرفه ای پاورپوینت اخلاق حرفه ای پاورپوینت اخلاق حرفه ای پاورپوینت اخلاق حرفه ای پاورپوینت اخلاق حرفه ای n اخلاق سازمانی موضوع کهن ، مسئله تازه n فقط با قوانین و مقررات نمیتوان سازمان و بنگاه را اداره کرد. n اداره بهتر سازمانها مستلزم قرار گرفتن اخلاق در کنار قانون دارد. n خود کنترلی جایگزین دیگر کنترلی شود. n و هدفهای اخلاقی به قوانین اخلاقی تبدیل شوند. n فرآیند دست یابی سا
اتوبار وباربری تهران جابجایی و وسایل منزل و شرکت در تمام نقاط کشور به ما بسپارید کارگران ورزیده ومجرب و خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با تخفیف ویژه بسته بندی وسایل خانه و شرکت در تمام نقاط کشور به شمار 22173179شبانه‌روز ی بسته بندی کارگر خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با بهترین کامیون های مسقف وپتودا و بزرگ شبانه روزی در این نقطه
کتاب<<اخلاق کاربردی در زندگی،محیط زیست و اشتغال>>نویسنده:دکتر قاسم صافیانتشارات:اطلاعاتاین کتاب شامل 8 فصل می باشد.تعداد صفحات:136 صفحهفصل اول:کلیات،تعاریف و مبانیفصل دوم:فرهنگ سازی و فهم حقیقتفصل سوم:آموزه های اخلاقیفصل چهارم:اخلاق حرفه ای و ضرورت یادگیری آنفصل پنجم:مصادیق اخلاقفصل ششم:الگوها و منابع اخلاقیفصل هفتم:طبیعت گرایی در متون ادبی و نقش کاربرد اخلاقی آنفصل هشتم:خلاصه و نتایج
منبع:khanesalamati.mihanblog.com
دانش‌آموخته فیزیک میاد کوانتوم رو به اخلاق و انصاف و منطق! ربط می‌ده. :)))) من چی بگم خدایا؟!
حالا اخلاق و انصاف که به کنار. کوانتوم حتی با منطق روزمره ما هم سازگار نیست. 
واقعا کاش خوددارتر بودم. ولی خب نیستم، بعضی وقتا فوران می‌کنم. در حد خودم، نمی‌تونم اجازه بدم آدما با هر چرت و پرتی بیان و ادعا کنن.

یکم پیش دوباره داشتم فکر می‌کردم چقدر از قضاوت شدن می‌ترسم. اصلا همین که خیلی چیزا رو علنی نکردم برای همینه.
اینستا را باز می‌کنم. دور عکس پروفایل دوست‌پسر سابقم نوار سبز است که نشان می‌دهد محتوایی را مخصوص Close Friends به اشتراک گذاشته. دور عکس کراش سابقم صورتی و نارنجی‌ست که نشان می‌دهد محتوایی را به صورت عمومی به اشتراک گذاشته. به نظر شما اول سراغ کدام می‌روم؟ بله، قطعا کراش سابقم!
پاورپوینت اخلاق در مشاوره با کودکان
55 اسلاید قابل ویرایش در خصوص اخلاق در مشاوره با کودکان. مشاوره با کودکان برخی ویژگیهای زیر را داراست: برای اینکه کودکان ترغیب شوند که از مشاوره استفاده کنند لازم است نوع خاصی از رابطه مشاور- مراجع استفاده شود. فرایند مشاوره با کودکان لازم است از فرایندی که برای نوجوانان و بزرگسالان استفاده ...
پاورپوینت اخلاق در مشاوره با کودکان
55 اسلاید قابل ویرایش در خصوص اخلاق در مشاوره با کودکان. مشاوره با کودکان برخی ویژگیهای زیر را داراست: برای اینکه کودکان ترغیب شوند که از مشاوره استفاده کنند لازم است نوع خاصی از رابطه مشاور- مراجع استفاده شود. فرایند مشاوره با کودکان لازم است از فرایندی که برای نوجوانان و بزرگسالان استفاده ...
مقدمه
امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در زمینۀ فناوری اطلاعات و ارتباطات صورت گرفته است، استفاده از وسایل ارتباطی و فضای مجازی به یک ضرورت تبدیل شده و تقریباٌ همه افراد از این طریق با دیگران ارتباط برقرار می کنند. با استفاده از اینترنت و دنیای مجازی می توان به راحتی نظرات و مطالب خود را به اشتراک گذاشت و افکار خود را به مخاطبان انتقال داد. به دلیل تاثیر بسیاری که مطالب موجود در فضای مجازی بر مخاطبان خود دارند، ضروری است قوانین و مقرراتی برا
MS.HEIDARI:1364 | Eshterak = 30 روز از اشتراک شما باقیمانده استgogoli80:00000000 | Eshterak = 1 روز از اشتراک شما باقیمانده استgoldenhawk:123456789 | Eshterak = 09335328665:androidiha | Eshterak = 28 روز از اشتراک شما باقیمانده استshervinmandegarian:77866514 | Eshterak = 20 روز از اشتراک شما باقیمانده است

مثال:
MS.HEIDARI:1364
یوزر: MS.HEIDARI
پسورد:1364

وب سایت فیلیمو یک وبسایت تماشا فیلم و سریال است. جهت ورود اینجا کلیک کنید.

با ما همراه باشید در آینده حتی پیپال هم کرک شده میگذاریم تا روزانه در خانه درآمد داشته باشید.
دو خطبه از امام علی(ع) که یکی بدون نقطه و دیگری بدون الف می باشد و همچنین نامه ای از طرف میرزا محمد الویری به احمد خان امیر حسینی سیف الممالک که بدون نقطه نوشته شده است را می توانید در این پاورپوینت مشاهده کنید.
خطبه های بدون الف و بدون نقطهحجم: 574 کیلوبایت
{اخلاق مهدوی - شماره 1}

بی شک رفتار ما شیعیان را، به پیشوایان و رهبران دینی ما نسبت میدهند. اگر ما مدعی پیروی از آنان هستیم، باید بدانیم بی ادبی و بی اخلاقی ما، به شخصیت پیشوایانمان لطمه وارد میکند.
کسی که پیرو امام زمان و منتظر اوست، باید الگوی خوبی، و ادب در گفتار و رفتار باشد؛ تا ادب او وسیله ای برای جذب دیگران به جمع هواداران و منتظران حضرت شود.
مجموعه پیام های «اخلاق مهدوی»، تلاشی برای آشنایی منتظران امام زمان، با اخلاق حسنه مورد رضایت ا
اخلاق و رفتار حرفه ای در مدیریت سایت:
اخلاق حرفه ای در هر نوع مدیریتی می تواند به پیشرفت مجموعه تحت مدیریت کمک شایانی نماید به طور مثال با رفتار حرفه ای و بجا و اعمال آن در مجموعه به صورت سلسله وار آن را به زیرمجموعه های آن مدیریت منتقل و باعث رونق کسب و کار و یا آن سازمان خواهد شد
البته که این اخلاق حرفه ای در مدیریت سایت هم به همین شکل خواهد بود که این اخلاق حرفه ای جزء لاینفک احترام به حقوق شهروندی خواهد بود هر چند که خیلی از مدیران کشور عزیز
کاش یه کمی خوش اخلاق تر می شدم !!!
واقعا نیازه 
واقعا لازمه 
چرا اینقدر سخت شده 
کاش خوش اخلاقی یه صفت نسبی نبود مثل همه صفت ها 
کاش می شد مثل یه ماسک زد به صورت و همیشه پشتش بود 
خصوصا برای کسایی که طاقتشو ندارن بفهمن چه قدر ازشون آسیب دیدیم یا ازشون داریم اذیت می شیم 
کاش آدما گناه نداشتن 
کاش حداقل یه کم فقط یه کم ... خوش اخلاق تر می شدم
در حد کار راه اندازی 
در حد کار راه اندازی !!
شاید قضیه خیلی ساده تر از این حرفاس 
نمی دونم چرا اینقدر سخت شده 
خب، یکی دیگر از نقطه ضعف‌های روشنفکران، استدلال است.
بسیاری از آنها:
1. یا استدلالی ندارند و تنها بر پایه‌ی مشهورات نظر می‌دهند. مثال: هرکسی حق دارد آزاد باشد! (اگر بهشون بگید برای این حرفت دلیل بیار، یا مثل ماست نگاهتون میکنه، یا شروع میکنه به فحّاشی و ... . به شخصه خیلی فحش خوردم.)
2. یا استدلال بسیار ضعیفی دارند، یعنی استدلال انها از سنخ تمثیل است، یا به مشهورات برمی گردد(گاهی اوقات مشهورات غلط) و نهایتا بعد از دو یا سه پرسش، به شما فحش می دهند.
یکی از تاثیرات خوب بیان روی من این بود که یا کتاب ها دوست شدم البته فقط کتب غیر درسی⁦;-)⁩
به خاطر بسته بودن کتابخانه ها این ایام رفتم اشتراک بینهایت برنامه طاقچه گرفتم
یعنی من شب گرفتم، صبحش پیامک آمد از کتابخانه که به خاطر کورونا و... اشتراک بینهایت طاقچه برای شما فعال شده:/

+ راستی یه تخم مرغ دیگه هم پیدا شد، علاوه بر قبلیا:)
 زمانی بود که تنها راه اشتراک‌گذاری فایل بین دستگاه اندرویدی و رایانه ویندوزی شما، استفاده از یک کابل USB بود. ولی در این روزها گزینه‌ی بسیار آسا‌ن‌تر و سریع‌تری به نام وایرلس نیز در دسترس است. برنامه‌های زیادی وجود دارند که بدین منظور از قابلیت Wi-Fi بهره می‌برند؛ ولی ما تصمیم داریم در این مطلب، یکی از بهترین و قدرتمندترین برنامه‌های «مدیریت» و «اشتراک‌گذاری» فایل در دستگاه‌های اندرویدی را با نام ES File Manager برای شما معرفی کرده و نحوه ا
طرح مسأله
رعایت اخلاق و اصول اخلاقی از جمله مهمات امور در هر جامعه است. این اصول، اگر بر ملت حاکم شود و از لذت آن بهره ببرند، همه را نسبت به دفاع از سرزمین و مراقبت از کیان حکومت تحریض می کند.
دین اسلام نسبت به سایر ادیان اهمیت بسیاری برای اخلاق و فضائل اخلاقی قائل شده و آن را یکی از اصول اساسی پایداری و دوام حکومت ها و مایه نجات و رستگاری انسان ها دانسته است. این اهمیت به گونه ای است که در قرآن کریم و در سوره مبارکه شمس بعد از ۱۱ قسم بسیار مهم و پ
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی خطیر، معاون ورزشی سابق باشگاه استقلال تهران از سوی کمیته اخلاق به فدراسیون فوتبال دعوت شده است.روز چهارشنبه باشگاه تراکتور با ارسال نامه رسمی به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال خواستار رسیدگی مراجع امنیتی به پرونده وکلای حاضر در سوئیس و ارتباطات داخلی آنها شد.
در این نامه، تراکتور اعلام کرد مستندات بسیاری در مورد ارتباط نزدیک علی خطیر با وکیل خارجی، رد و بدل شدن چک و وجه نقد و موارد بسیاری از این قبیل در اختی
چرا باید سعی کنیم لحظه هامون رو با بقیه به اشتراک بزاریم؟ چرا تا زمانی که اون چیز رو با بقیه تقسیم نکردیم (هر چند که این تقسیم کردن همیشه به معنای تقسیم کردن شادی اون نیست و اکثر اوقات به منزله تفاخر یا انگیزه های پنهان دیگه ست)‌احساس راحتی نمیکنیم؟ یا چرا گاهی این قدر غرق تو این مقوله غیرحقیقی و قراردادی میشیم که حتی توی زندگی واقعی چیز هایی می آفرینیم که بتونیم شیر ش کنیم؟ چه بسا که منم زمانی تنگاتنگ با این موج پیش میرفتم و چه بسا که لحظاتی
لبخند بزن ایرانی؛ تو«گفتار زمان» شده ای! ️
دشمنان ایران و اسلام هیج وقت مثل حالا سربه زیر و ذلیل نبوده اند؛ با رفراندوم دهها میلیونی در تهران و ایران و رستاخیز انسانی در بغداد و عراق، زبان مدعیان لیبرال دموکراسی آمریکایی و روشنفکران وابسته ی شان در ایران و عراق و آسیا، بند آمده است؛
ادامه مطلب
روز وشبهایت بویِ غم می دهد
به گمانم یتیمی باز 
دلش شکسته.....!
آسمان هم میفهمد
شاید بیشتر از من و تو...
ولی پاییز جان
تو انگار هنوز هم کینه داری در دلت...
درست مثلِ یک قلبِ درب و داغون.
ولی اینها به کنار همه اش...
گاهی به این نقطه می رسم که حقیقتا همه چیز پوچ است
نقطه ای که نه شادی به لذت هایش
و نه غمگین به دردهایش...
چقدر شیرینه این لحظات
فقط نمیدونم چرا
توی همین لحظه که گفتم دلت هیچی نمیخاد;
دلت یجور مردن میخاد
یه جور جمع و جور کردن و رفتن میخاد
رفتن و ب
دانلود کتاب اخلاق اسلامی محمد داودی همراه خلاصه
نسخه:پی دی اف
تعداد صفحات کتاب:۲۳۲
تعداد صفحات خلاصه:۳۲

دانلود فایل

نقطه جی (G) یا جی اسپات در زنان کجاست؟

در مورد نقطه جی
(G) یا جی اسپات چقدر اطلاعات دارید؟ آیا این ناحیه تحریک شونده فقط در
زنان وجود دارد یا مردان هم نقطه جی دارند؟ آیا همه زنان می توانند جی
اسپات خود را پیدا کنند؟ چه پوزیشن هایی بیشتر باعث تحریک جی اسپات می
شوند؟
اگر همه این ها سوالات شما است با ما همراه باشید تا در این مورد
اطلاعات بیشتری کسب کنید. در این مقاله از بخش جنسی دکتر سلام به بررسی مکان نقطه جی د
سخنرانی هانری ماسه در جشن بازنشستگی اش در دانشگاه سوربن فرانسه: من عمرم را وقف ادبیات فارسی ایرانی کردم و برای اینکه به شما استادان و روشنفکران جهان بشناسانم که این ادبیات عجیب چیست، چاره ای ندارم جز اینکه به مقایسه بپردازم، که بگویم که ادبیات فارسی بر چهار ستون اصلی استوار است :
ادامه مطلب
یکی از دوستام تعریف میکرد که همکار جدیدش خیلی به فکر محیط کارشونه، مثلا پرده رو عوض میکنه و میره از خونه شون لوازم تزئینی برای دکور محل کار میاره. خلاصه خیلی باحاله و انگار مامان ماست!
چند وقت بعد که همین دوستم رو دیدم، ظاهرا با همون همکار جدیدش به مشکل برخورده بود. میگفت: نمیدونی این همکار جدیده چه کارایی میکنه! پرده رو عوض میکنه، میره از خونه خودشون وسیله میاره میذاره تو محل کار از بس که خودشیرینه! میخواد با این کاراش نظر رئیسمو جلب کنه!

د
مردم را برای همیشه نمی‌‏شود ناآگاه نگه داشت.
گذشته از این، خود پیشرفت و توسعه تمدن خواه ناخواه منجر به یک سلسله بیداری‌ها می‏‌شود.
 استعمار چه بخواهد چه نخواهد، افکار پخش می‏‌شود، و انواع وسائل ارتباطی دیگری که هست.
این بود که به فکر نیرنگ دیگری افتادند و آن این که آن بال دیگر را خراب کنند. بال دیگر چیست؟
بال اراده، بال احساس شرف و کرامت ذات و این که من انسان هستم، بال اخلاق.
تا وقتی که مردم جاهل بودند، برنامه فاسد کردن انسان‌ها از نظر اخ
چندی پیش یکی از اساتید جامعه شناسی این پرسش مهم را مطرح نمود که چرا کتاب های گذشته برانگیزاننده بودند ولی کتاب های   امروز از این ویژگی برخوردار نیستند؟ به طور مثال چرا برخی آثار دکتر شریعتی آتشی بر جان جامعه افکنده و مردم را حول یک آرمان بسیج می کرد ولی امروزه صدها کتاب نیز از انجام چنین رسالتی برخوردار نیستند؟ پرسشی که می کوشید تا راز کرختی جامعه امروز را جویا شده و از بی اثر بودن اندیشه های امروز در ایجاد تحولی معنادار سراغ گیرد. روشن است
صرفا جهت آگاهی برای عموم دوست داشته شده های عالم :
قیافه جذاب و دلنشین مبارکتون باشه.. ماشاءالله! چشم حسود کور و گوش شیطون کر! 
ولی اینو بدونید چیزی که برای یه زندگی خوب در اولویت هست اخلاقه!   و این قیافه و جمال میفته بعد اینها.. اصلا میره اولویت های ته لیست!  
اخلاق خوب باشه یعنی زیبا و دلنشینی..     
اما بلعکس، اخلاق که بد باشه  اصلا نه دینت نه قیافت دیگه به چشم نمیاد و مهم نیست...   یعنی دیگه هیچی!    
گمونم بدترین اتفاق این روزا اینه که توی وبلاگم پست جدید نمیذارم. بهترینش؟ دوست جدیدم که هر روز نقطه اشتراک تازه ای بینمون پیدا میشه، تجربه های جذاب جدید و دنیای شلوغی که دور و برم ساختم، همکارام و دانش آموزام و محل کاریم که همگی رو دوست دارم. 
سرنوشت هم همچنان سرگرم شوخی کثیف خودشه و من رو با صدا و لهجه ای که دست کم توی این منطقه به ندرت شنیده میشه به بازی گرفته. 
توضیحات فایل:
پاورپوینت اخلاق در حرفه های پزشکی
کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت اخلاق در حرفه های پزشکی می باشد که با فرمت ppt در ۵۳ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت اخلاق در حرفه های پزشکی،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید ۴
اخلاق پزشکی
قوانین اخلاق پزشکی باستان بصورت سوگند نامه ها اظهار
در مورد نقطه جی (G) یا جی اسپات چقدر اطلاعات دارید؟ آیا این ناحیه تحریک شونده فقط در زنان وجود دارد یا مردان هم نقطه جی دارند؟ آیا همه زنان می توانند جی اسپات خود را پیدا کنند؟ چه پوزیشن هایی بیشتر باعث تحریک جی اسپات می شوند؟ اگر همه این ها سوالات شما است با ما همراه باشید تا در این مورد اطلاعات بیشتری کسب کنید. در این مقاله از بخش جنسی دکتر زخم به بررسی مکان نقطه جی در زنان و راه های تحریک بیشتر آن خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب
پاورپوینت اخلاق اداری
اخلاق اداری مطلوب زمانی بوجود میاید که کارکنان نظام اداری به مردم از نظری درست بنگرند و خود را خدمتگزار و وکیل مردمان بدانند در اینصورت اخلاق اداری ظهور می‌نماید که با تلاش مداوم و پیوسته و دوری از هر نوع سستی و کوتاهی در انجام امور و با مسولیت خواهد بود.در این مقاله به بررسی اهمیت و ضرورت بحث‏‌‌های اخلاقی،اهمیت اخلاق در روایات اسلامی،معانی و کاربردهای اخلاق،مدل مفهومی تاثیرگذار بر رفتار اخلاقی کارکنان،دو لغزشگا
شبکه‌های اجتماعی مجازی چه تأثیری روی عادات مطالعاتی ما دارد؟
در این چند خط نمی‌خواهم بحث‌های تکراری تقابل شبکه‌های اجتماعی مجازی با مطالعه را دوباره بگویم و از کم شدن عادت مطالعه در اثر انس با فضای مجازی بنویسم. همچنین کاری هم به بحث اثر اسکرول‌های متناوب در کانال‌ها و صفحه‌ها روی ساختار ذهن ندارم که چطور ذهن ما در اثر این کار به نوشته‌های کوتاه و متنوع عادت کرده و حوصله‌ی متون طولانی و متمرکز را ندارد. می‌خواهم در مورد یک عادت مرسوم
مشاهده قبض گاز استان تهران

برای مشاهده کلیک کنید
برای مشاهده آخرین قبض و سوابق قبوض گاز، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج در قبض گاز را وارد نمایید.
توجه: برای مشاهده قبض داشتن شناسه اشتراک الزامی است. شناسه اشتراک در قبوض گاز دوره های  گذشته درج شده است.
اتوبار و باربری اهنگ حمل ونقل وسایل منزل و شرکت در تمام نقاط کشور به ما بسپارید کارگران ورزیده ومجرب و خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با تخفیف ویژه بسته بندی وسایل خانه و جهیزیه با بهترین کیفیت فوم و کارتون چند لایه ساکهای مخصوص بسته بندی کارگر خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با بهترین کامیون های مسقف وپتودا و بزرگ شبانه روزی در تمام نقاط 
ماشین بزرگ خاور نیسان وانت کا
ابوعلی سینا هنوز به سن بیست سال نرسیده بود که علوم زمان خود را فرا‌گرفت و در علوم الهی و طبیعی و ریاضی و دینی زمان خود سرآمد عصر شد. روزی به مجلس درس ابن مسکویه، دانشمند معروف آن زمان، حاضر شد. با کمال غرور، گردویی را به جلو ابن مسکویه افکند و گفت: «مساحت سطح این را تعیین کن!» ابن مسکویه جزوه هایی از یک کتاب که در علم اخلاق و تربیت نوشته بود (کتاب طهارة الاعراق) به جلو ابن سینا گذاشت و گفت: «تو نخست اخلاق خود را اصلاح کن تا من مساحت سطح گردو را تعی
یکی از شبکه های اجتماعی که امکان اشتراک تصاویر، مدیریت و تهیه گالری را به کاربران میده Pinterest است. این وبگاه اپلیکیشن مخصوص اندروید و IOS هم طراحی کرده و به راحتی می تونید از اپ استورهای معتبر دانلود کنید. برای ورود به آن می توانید از حساب گوگل، فیسبوک یا توییتر هم استفاده کنید.
ابزارهای مدیرتی بسیاری در دسترس است. در این برنامه میتونید ایدهاتون را به اشتراک بگذارید و هم از ایده های دیگران استفاده کنید. دوستان تان را فالو کنید یا اینکه عکسی از خ
اسلام، هر نوع تهدید علیه جان بی‌گناهان و امنیت عمومی را مصداق «محاربه» و مستحق مجازات شدید می‌داند. اسلام، جهاد علیه اشغال‌گران را واجب و مایۀ عزت خوانده است ولی «جهاد» روش دارد. جهاد قرآنی، کشتار بی‌گناهان نیست. اسلام به‌‌دنبال پیروزی غیراخلاقی، حتی بر دشمن بی‌اخلاق نیست. مبنا و هدف سیاست اسلامی، اخلاق و اخلاقی‌بودن است. 
حسن رحیم پور ازغدی 
جابجائی اثاثیه منزل باکارگران بسیار حرفه‌ای و خوش اخلاق کاربلد وخوش اخلاق....
..... شــهــروشــهــرســتـان......
خاور بزرگ.. نیسان... وانت.... 09903381050
باسابقه ترین مؤسسه حمل ونقل اثاثیه منزل مبلمان اداری و تجاری باکامیونهای موکت شده و پتودار 
مسئله ‌ای که بر روی آن تأکید می کنم، مسئله اخلاق در ورزش است. جامعه‌ ورزشی از لحاظ اخلاق، جامعه سالمی است؛ لیکن در این مسئله خیلی باید پافشاری کرد. لغزش گاه وجود دارد. جوان ورزشکار ما وقتی که بر روی امواج تبلیغ و توجه جهانی و توجه افکار عمومی قرار می گیرد، در خطر اخلاقی قرار می گیرد. باید خودمان را از این خطر اخلاقی نگه داریم. مغرور نشدن، مردمی ماندن، جوانمرد ماندن، با مردم بودن، برای مردم دل سوزاندن، خیلی مهم است. پیدا شدن این خصوصیات در انس
باربری واتوبا ر احمد آباد مصتوفی به تمام نقاط کشور به ما بسپارید کارکردن با اخلاق و خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با تخفیف ویژه بسته بندی وسایل خانه و شرکت وجهیزیه با بهترین کیفیت فوم و کارتون چند لایه ساکهای مخصوص بسته بندی کارگر خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با بهترین کامیون های مسقف وپتودا و بزرگ شبانه روزی در تمام نقاط 
ادامه مطلب
 بر اساس اطلاعات منتشر شده از ایستگاه های ثابت سنجش صوت در تهران، آلودگی صوتی در ۱۱ نقطه در مرحله خطرناک قرار دارد.
ایستگاه های میدان نماز، خراسان، منطقه ۱۸، بعثت، افسریه، نیروی هوایی، شهید گمنام، شهران، تهرانسر، حکیم و آذری ایستگاه‌هایی هستند که شاخص آنها بالای ۷۰ و خطرناک است.
همچنین ۱۱ نقطه دارای شاخص آزاردهنده و شش نقطه نامناسب برای کودکان و بیماران است و از میان ایستگاه‌های ثابت سنجش صوت در تهران تنها دو نقطه وضعیت مناسب و سالم دارن
پاورپوینت اخلاق حرفه ایی در مقاله نویسی - 63 اسلاید
پاورپوینت اخلاق حرفه ایی در مقاله نویسی پاورپوینت اخلاق حرفه ایی در مقاله نویسی پاورپوینت اخلاق حرفه ایی در مقاله نویسی پاورپوینت اخلاق حرفه ایی در مقاله نویسی پاورپوینت اخلاق حرفه ایی در مقاله نویسی • •جعل( ( Fabrication : ساخت داده و نتایج و ثبت و گزارش آنها •تحریف( ( Falsification : دستکاری روش کار، ابزار و یا تغییر و حذف داده ها و نتایج، بطوری که تحقیق به عنوان یک مطلب ثبت شده، مشخص نگردد. •سرقت ادب
پاورپوینت اخلاق در پژوهش - 6 اسلاید
پاورپوینت اخلاق در پژوهش پاورپوینت اخلاق در پژوهش پاورپوینت اخلاق در پژوهش پاورپوینت اخلاق در پژوهش اولین مقررات بین المللی پژوهشی بر روی انسانها ( 1948) تاکید اصلی برروی رضایت داوطلبانه و آگاهانه پاورپوینت اخلاق در پژوهش   •رضایت انسان مورد آزمایش ، دقیقا باید اختیاری باشد •آزمایش باید نتایج مفید و پر ثمری داشته باشد •قبل از انسان روی حیوان کار شده باشد •هیچگونه آزار جسمی و خطر مرگ یا جراحت ناتوان کنن
به نظرم معرفی کتاب حیفا به عنوان یه کتاب برای شناخت اسراییل و داعش به نسل نوجوون خیانت به اخلاق جامعه است. متن کتاب یک داستان هیجان انگیز و بی منطق و از بین برنده مرزهای اخلاقی، که با یکسری اطلاعات دست چندم و سوخته تبدیل به مستند اسراییل شناسی و داعش شده است. در عجبم از نهادهای فرهنگی و مذهبی که این کتاب رو اینقدر تبلیغ میکنند. و نقطه تاسف بار اینجاست که مخاطبین این کتاب نوجوون‌هایی هستند که در خانواده های مذهبی و پایبند به خیلی از مسائل، که

گویا در ایران همیشه در برابر سکوت و سکون مسلط بر موسسات و آدمها و مغزها، ناگهان یکی به قصد ایجاد تحرک سر برمی دارد و  چون سکوت عظیم است، این سربرداشتن چنان تند و ناگهانی میشود که زیر پای آنکه جنبیده و سربرداشته خالی می شود و عاقبتش : اعدام، تبعید و سکوت اجباری... و اینهمه عزیزان شهیدشده اند، تبعید شده اند و از دست رفته اند تا همان سکوت دوام داشته باشد.
جلال آل احمد، در خدمت و خیانت روشنفکران جلد دوم ص ۵۷

شب بود.حداقل به قدری که چراغ ها را روشن کنند.من در شهر خودم نبودم.حس عجیبی بود.تنها روی سنگ‌ها،کنار شورابیل نشسته بودم.به آدم هایی فکر می‌کردم که قبل از من آن‌جا نشسته بودند و فکر می‌کردند.یا افکاری که از ذهن‌شان می‌گذشت.به همه چیز فکر می‌کردم.به هیچ چیز.فکر کردم که فکر ها کجا می‌روند؟یعنی می‌شود شورابیل را که بگردی،کلی فکر درش پیدا کنی؟افکار فلانی و فلانی و فلانی.یا من که از این‌جا بروم،فکر هایم می‌مانند توی آب؟گم می‌شوند؟نکند سردشا
رئیس اداره برق آب پخش از برق رسانی به 36 متقاضی در 14 نقطه آب پخش خبر داد.
به گزارش سفیر جنوب؛محمدرضا پرویزی با اعلام این خبر اظهار داشت:به منظور رفاه و آسایش مردم،عملیات برق رسانی به 36 متقاضی برق در 14 نقطه آب پخش انجام شده است.

ادامه مطلب
وانت بار شرق تهران | با برخورداری از انواع وانت پیکان و نیسان به همراه کارگر باربری ماهر و خوش اخلاق آماده ارائه بهترین خدمات حمل اثاثیه به شهروندان عزیز

وانت بار شرق تهران نیسان بار شرق تهران با جواز کسب

باتجربه، متخصص، مطمئن، با اخلاق و مسؤلیت پذیر
کافیست یک بار امتحان کنید..0912943735209194644345

علم اخلاق اسلامى لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل :  .doc  ( قابل ویرایش و آماده پرینت  ) تعداد صفحه : 26 صفحه اگر به سهم و تاثیر اخلاق در اسلام، که یکى از ارکان سه گانه اسلام یعنى عقاید و احکام و اخلاق است، توجه و عنایت‏شود، و اگر گفتار پیامبر اکرم صلى الله علیه و آله و سلم به یاد آید که تمام و کامل ساختن مکارم اخلاق را غایت‏بعثت‏خود اعلام فرموده است (بعثت لاتمم مکارم الاخلاق علیکم بمکارم الاخلاق فان ربى بعثنى بها)، و
اخلاق پژوهش
اخلاق پژوهش، از شاخه‌های اخلاق کاربردی می‌باشد و به معنای بررسی امکان و شرایط رعایت قواعد و اصول اخلاقی در پژوهش‌ است. از این رو شامل مجموعه‌ای از آداب و اصول اخلاقی است که قرار است تمام اعضاء یک جامعه علمی در فرآیند استفاده، تولید و نشر دانش به آنها پایبند بوده و آنها را رعایت کنند.
این آداب یا در قالب منشورهای حرفه‌ای مکتوب و مدون شده‌اند، یا مورد توافق متخصصان رشته‌های مختلف قرار گرفته‌اند. توجه به این قالبهای تدوین شده
رابطه اخلاق و رزق و روزی

گنج های رزق در اخلاق خوب نهفته است

در روایات متعددی اخلاق نیکو به عنوان یکی
از عوامل گشایش رزق و روزی و اخلاق بد به عنوان یکی از عوامل تنگدستی و
فقر معرفی شده است. پیامبراکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) در سفارش خود
به صحابی گرانقدرش، ابوذر غفاری، به این مطلب اشاره کرده و می فرماید:

یا اباذر انَّ الرَّجُلَ لَیحرُمَ رزقَه بالذنب یصِیبُه؛[1]
ای ابوذر، به درستی که انسان گاهی به دلیل انجام گناه، از روزی خ
درد شروع توجه به یک نقطه است و مى تواند منشأ مواجهه ى بیشتر و آگاهى باشد.
وقتى براى اولین بار یا بعد از مدتها نرمشى انجام مى دهم، درد و کششى حس مى کنم، یا خشکى و گرفتگى اى. آنجاست که انگار عضله اى بیدار شده یا براى اولین بار کشف مى شود. آگاهى اى بیدار مى شود. که آن نقطه هست و مى خواهد حرکت کند. مى خواهد نفس بکشد. 
چند روزى که با مدارا نرمش را ادامه مى دهم، که به آن نقطه توجه مى کنم، نرم نرمک حرکت هایش روان مى شود و من از درد رها.
اخلاق باید محمدی باشد: بیایید درس های پیامبرمان رامرورکنیم، زندگی بهتری خواهیم داشت.
اخلاق باید محمدی باشد: علی موسوی
بریده کتاب(۱):
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله   به مردم فرمودند: هیچ کس درباره ی اصحابم به من چیزی نگوید. دائماً نزد من نیایید و از همدیگر بد گویی نکنید. من مایلم وقتی که میان مردم ظاهر می شوم و به میان اصحاب خود می روم سلیم الصدر باشم یعنی با سینه ای صاف و پاک و بدون هیچ سابقه و بدبینی به میان مسلمانان بروم.
بریده کتاب(۲):
وقتی ا
  آدم ها اخلاق و خصوصیات متفاوتی دارند. و این خصوصیات در جاهای مختلف بروز می کند. سر سفره ی غذا. در سفر و در صف نذری و نان، در مواقع  دَهِش و گشاده دستی و گرفتن ها و بیش از حق خود گرفتن ها . یکی از آدم هایی که این روزها گهگاه به او فکر می کنم استاد خانمی است که ترم گذشته به ما اخلاق حرفه ای درس می داد.
  در یک ترم سه درس عمومی مشابه هم داشتیم . سه کلاس پشت بند هم . اندیشه ی اسلامی ، اخلاق اسلامی و اخلاق حرفه ای . و هر سه استاد خانم بودند. یکی اندیشه ی اسل
❇️❇️امام صادق علیه السلام
درباره کسی که دچار وسوسه و کثرت شک در نماز شده می فرمایند:این خبیث (شیطان) را به شکستن نماز عادت ندهید تا آنکه بر شما طمع بندد❌⛔️" زیرا با شیطان هر گونه رفتار کنی همان طور عادت می کند"⛔️❌سپس هر گاه در نماز زیاد شک کردید اعتناء نکنید و نماز خود را نشکنید،
چنانچه این کار را چندین بار انجام بدهید دیگر شک به سوی شما بر نمی گردد.
این خبیث دلش می خواهد که بر شما مطاع و فرمانروا باشد، وقتی دید از فرمانش سرپیچی می کنید می
FabulaTech USB over Network
با استفاده از این نرم افزار شما می توانید یک درایو USB خارجی یا یک پرینتر را روی یک شبکه به اشتراک بگذارید. دستگاه ها، اسکنرها، دوربین ها، کارت خوان ها، اسکنرهای بارکد، PDA ها، USB ها و بسیاری دیگر از ابزارها قابلیت به اشتراک گذاری را ندارند، به عنوان مثال شما باید به صورت نرمال دستگاه USB خود را از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر منتقل و اجرا کنید. گاهی اوقات این کار ساده نیست، مخصوصا زمانی که شما به دستگاهی نیاز دارید که در ساختمانی
شریعتی برای ما دستاوردهایی مهم و صرف نظرناکردنی به ارمغان آورده است:
 1. او این درس بزرگ را به ما داد که ما میتوانیم با جهان مدرن برخوردی فعال داشته باشیم. مواجهه او با جهان مدرن، در قیاس با مواجهه سنت گرایان ما ــ سنتگرایان در معنای عام و کلی و نه در معنای خاص و فنی کلمه‌ــ که مواجهه ای منفعلانه و عکس العملی است، بسیار فعّال و از سنخ نوعی کنش است و نه واکنش. 2. شریعتی، برخلاف سنتگرایان، عالَم و زیست جهان مدرن را به رسمیت میشناسد اما در عین حال
سایت اشتراک ویدیو شبکه ما          Shabakema.com
سایت اشتراک ویدیو  فیلو               fiilo.ir
سایت اشتراک ویدیو  ویدیوفا           www.vidofa.com
سایت اشتراک ویدیو آپارات             www.aparat.com
سایت اشتراک تماشا                    tamasha.com 
سایت اشتراک ویدیو نماشا            www.namasha.com

در یک تقسیم بندی کلی می توان دستورات اخلاقی را به دو گروه تقسیم کرد: محاسن اخلاق و مکارم اخلاق.
1-  آن دسته از دستورات اخلاقی که مربوط به روابط اجتماعی و جلب منافع مادی و چگونگی معاشرت با دیگران است و موجب بهبود زندگی دنیوی می شود، در گروه محاسن اخلاق قرار می گیرد.
2-  اخلاقیاتی که معیار انسانیت است و از بزرگواری و طبع بالا و تعالی روحی و معنوی انسان حکایت می کند، در زمره مکارم اخلاق قرار می گیرد.
به عبارت دیگر، از تقابل بین حسن خلق با سوء خلق و
معرفی سایت tamasha.com
تماشا یک وب سایت در زمینه اشتراک ویدیو می باشد ( شبیه به آپارات ) که میتوانید کلیپ و فیلم های خود را در آن منتشر کنید و با سایر دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید
برای ورود به سایت تماشا بر روی لینک ذیل کلیک کنید
https://tamasha.com/musicha
شاید عشق این‌روزا هفتاد درصد از مغزمو اشغال کرده باشه؛ اما نتونم حتی یک درصدش رو به کار بکشم. مثل اینه که صرفاً یک مسیر تودرتو رو بری و برسی به نقطه‌ی اول. اول که نه؛ نقطه‌ای که هیچ اثری تو دنیای قابل لمس نداشته باشه. هیچ نقشی هم حتی. پنج‌تا حس، اسیر یه حس سردرگم.
متن قابل تامل و خواندنی از رحمت الله نبیل
فراموشی اخلاق اجتماعی از آن چه این ایام در صحنه تقابل سیاسی می گذرد ، قابل تاسف است .در سطح دولتی ،قصه جاسوسی و شنود شهروندان، کنترل شبکه های مجازی ، آزار اینترنتی ، پرونده سازی ، اختلال امنیت روانی ، تهدید مخالفان و این نوع اعتراف گیری ها و البته خیلی از مسایل که به لحاظ مسلکی و اخلاقی حتی گفتنشان درست نیست ، این در حقیقت مدیریت احساساتى سرقوماندانى اعلى و سلیقه طفلانه مدیریت اداره ست اگر نه سربازان

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها